ЧП ВІНД САН ГРУП

Харьков
Тел.:
+380 99 287 XX XX +380 99 287 4422
С компанией нет связи?
Оставить заявку

ЧП ВІНД САН ГРУП

«WIND SUN» - це провідна комерційна компанія з надання послуг системи мікроклімату: опалення, вентиляції та кондиціонування, також аспірації електро- та холодопостачання.
Ми розуміємо вплив системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря на Ваш бренд і прибуток.
Ось чому ми пропонуємо повну лінійку рішень:
1) Комплексні послуги з проєктування, що відповідають ДБН. Ми поважаємо працю архітекторів та дизайнерів, наша робота доповнить комфортом і затишком Ваше приміщення.
2) Своєчасне постачання якісного обладнання. У нас налагоджені найкращі комерційні відносини з постачальниками обладнання. Ціни та гарантійні умови – це наш імідж.
3) Монтаж мереж інженерно-технічного призначення будівельних і промислових об'єктів. Ми працюємо для Вашого затишку та комфорту. Довірте мікроклімат Вашого бізнесу нам.
4) Постійна консультаційна підтримка. Наш менеджер на зв’язку постійно, для вирішення всіх експлуатаційних питань. З нами приємно працювати.
5) І також ще такий момент: прозора фінансова звітність перед замовниками. Ми інакше не працюємо.

В результаті Ваша система мікроклімату (опалення, вентиляції та кондиціонування) не тільки вплине на комфорт Ваших Клієнтів, бо залишить лише приємні враження від знайомства та роботи з Вашою компанією, а й суттєво скоротить витрати на опалення.
Обновление: 04.11.2022
Зарегистрировано: 04.11.2022
Идентификатор: 37585
Отзывы о компании
www.bau.ua/f/vind-san-grup
Центральный офис
Харьков, вул. Іванівська, 1 к.401 61058
Популярность компании
239 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 404