Видбудова
Работаем во время ВП

ООО Видбудова

Киев
Тел.:
+380 73 261 XX XX +380 73 261 8860
С компанией нет связи?
Оставить заявку

ООО Видбудова

Компания «Видбудова» специализируется на качественном выполнении ремонтно-строительных услуг любой сложности. Для этого наша команда располагает необходимым количеством опытных специалистов в различных областях, а также всем необходимым оборудованием и инструментами.
Обновление: 06.07.2023
Зарегистрировано: 06.07.2023
Идентификатор: 37693
Отзывы о компании
G
Безмежна вдячність колективу з Видбудова, який працював у моїй квартирі! Майстри виявилися швидше, ніж передбачалося у договорі. Якість робіт просто чудова! Я задоволений остаточним результатом. Велике вам спасибі!
14 мая 2024 г., 19:20
ОтветитьПожаловаться на спам
С
Я дуже задоволений результатом роботи, її якістю, виконанням в строк та професійним підходом. Команда будівельників - справжні професіонали і дуже приємні у спілкуванні! Особливо хочу підкреслити високий рівень професіоналізму менеджера проекту та якість його роботи. З радістю звернусь до вашої компанії ще раз і порекомендую її друзям.
28 апр. 2024 г., 14:51
ОтветитьПожаловаться на спам
С
Хочу поделиться своим опытом работы с данной компанией. Я живу одна и долго искала надежную компанию для ремонта в квартире. Мне были нужны проверенные специалисты. Видбудову мне порекомендовали друзья, и не один, а несколько раз. Компания в Киеве оказалась довольно известной, как выяснилось, и в интернете я нашла множество отзывов и фотографий. Ремонт был выполнен очень качественно, хотя цены у них не самые низкие. Но качество и профессионализм на высоком уровне. Я довольна и также рекомендую к сотрудничеству.
9 апр. 2024 г., 23:24
ОтветитьПожаловаться на спам
С
Ремонт був якісний, але виникли деякі проблеми з термінами, що, власне кажучи, негативно вплинуло на загальне враження. Ремонт виявився дорогим, з урахуванням дизайн-проекту, і ціни в компанії вищі. Бажалося б більш відповідального підходу. Можливо, це лише нещастя, адже в цілому робота сподобалася, і всі залишилися задоволені.
29 мар. 2024 г., 06:49
ОтветитьПожаловаться на спам
С
Моя квартира зазнала потреби у ремонті через старість, а шпалери виглядали неакуратно. Звернувшись до видбудова за рекомендацію родичів, виявилось, що ціна адекватна, хоча не надто дешева. Робота виконувалась оперативно, і дизайнер вразив своїм талантом. Вона створила чудовий проект, враховуючи мої побажання. Дизайнер рекомендувала застосувати декоративну штукатурку на стіни, і це було дуже стильно. Зараз моя квартира виглядає як нова, а атмосфера стала затишною. Я вдячний родичам за пораду та фахівцям за якісний ремонт та вдало вибраний дизайн.
29 февр. 2024 г., 21:16
ОтветитьПожаловаться на спам
С
Після потопу у нашій новій квартирі ми вирішили зробити ремонт і звернулися до фахівців відбудови за поради родичів с Вишневого. Робочі вправні Вони не лише відновили стелю, яка постраждала від води, але і надали нам можливість обрати новий дизайн за нашим бажанням бо в них працює дизайнерка. Зараз наша квартира виглядає як нова, якщо не краще. . Сусіди залишились вражені, як швидко і якісно фахівці зробили ремонт. Дякуємо команді за професійність та уважність до наших побажань!
4 февр. 2024 г., 11:05
ОтветитьПожаловаться на спам
О
Робили ремонт у моїй однокімнатній квартирі цієї осені. Обирав компанію для цього тривалий час і вибір пав на цих хлопцев. Загальне враження добре! Порівнюючи ціни, вони були середні, але вартість робіт виправдала себе. Позитивно вразило обслуговування ,майстри виявились відповідальними та уважними до деталей. Хоча строки трошки затяглись, але підсумково ми узгодили всі нюанси.
21 янв. 2024 г., 17:18
ОтветитьПожаловаться на спам
www.bau.ua/f/vidbudova
Видбудова на карте
Центральный офис
Киев, ул. Антоновича 66 03150
Популярность компании
84 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 576